Shperndaje në Facebook.

E fejuara humbi jetën në moshë të re, gjesti i të dashurit ka prekur mbarë botën. E veshi me fustan dhe i premtoi…

E pazakontë eshte historia e një cifti qe u ndane pa e shijuar ende mire njeri tjetrin, sepse fati i keq deri keshtu.

I fejuari i vajzes qe humbi jeten ne moshe shume te re, ka vendosur ta respektojë edhe pas v dekjes të dashurën e tij 34 vjeçare. Yang Liu humbi jetën si pasojë e sëmundjes së k ancerit të gjirit. Por i i fejuari i saj, Xu Shinan 35 vjeç, vendosi që të martohej me të ndonëse kishte v dekur. Gjatë ceremonisë së funeralit, Yang u vesh me një fustan të bardhë brenda a rkivolit dhe trupi i saj u rrethua nga 169 buqeta me trëndafila rozë. Xu Shinan lexoi premtimet e dasmës për të, ndërsa ceremonia u mbajt të shtunën në Dalian të Kinës Lindore. “Grua të lutem mos u shqetëso! Pjesa tjetër e jetës time do jetë e mbushur me dh imbje, por unë nuk do të dorëzohem”, u shpreh Xu para trupit të pajetë të 34 vjeçares.

Shperndaje në Facebook.